نکات ایمنی تایر برای تابستان

نکات ایمنی تایر برای تابستان

مراقبت از لاستیک خودرو برای اطمینان از ایمنی خود و خانواده تان مهم است، ایمنی لاستیک یکی از اقدامات ایمنی اساسی است که باید برای اطمینان از ایمن بودن شما از تصادف انجام دهید.

بسیاری از مردم بدون مراقبت از لاستیک‌های خود به سفرهای جاده‌ای می‌روند، زیرا فکر می‌کنند پس از تعویض لاستیک‌ها نیازی به نگهداری آن‌ها ندارند.

با این حال، این درست نیست، زیرا لاستیک ها به مراقبت و نگهداری خاص به خصوص در ماه های تابستان به دلیل انبساط و انقباض لاستیک نیاز دارند.علاوه بر این، پس از تحمل برف و یخ در طول زمستان، آنها ممکن است برای مقابله با گرمای تابستان آماده نباشند، و استفاده از آنها در ماه های گرم تر می تواند بسیار چالش برانگیز باشد.

بنابراین، با افزایش دما، بررسی وضعیت لاستیک‌ها و فشار هوا می‌تواند به شما در محافظت از آن‌ها در برابر آسیب و گرما هنگام ورود به جاده در تابستان کمک کند. لاستیک های فرسوده می تواند منجر به ترکیدن لاستیک و تصادفات جدی شود.

اگر چنین اتفاقی در جاده بیفتد، می تواند منجر به تصادفات مرگبار شود از این رو، در طول سفر، اگر احساس کردید مشکلی در خودرو یا لاستیک های آن وجود دارد، خدمات یدک کش را اجاره کنید.

اگر در مورد نحوه مراقبت از لاستیک خودرو خود در تابستان مطمئن نیستید، این پست وبلاگ کمک بزرگی خواهد بود. برای اطلاع از نحوه مراقبت از لاستیک های خود در تابستان به خواندن ادامه دهید.

همیشه فشار تایر را بررسی کنید

فشار نادرست لاستیک می تواند منجر به تصادفات بزرگ در جاده شود. لاستیک های شما باید با فشار صحیح باد شوند که بر حسب پوند بر اینچ مربع نشان داده شده است.

چک کردن باد لاستیک خود در تابستان به دلیل گرما از اهمیت بیشتری برخوردار است، به ازای هر ۱۰ درجه تغییر دما در محیط، فشار باد تایر ۱ PSI (پوند بر اینچ مربع) تغییر می کند.

فشار باد نامناسب یا فشار کم لاستیک می تواند فرمان و کنترل ترمز را کاهش دهد، بنابراین، مهم است که فشار باد لاستیک خود را حداقل یک بار در ماه بررسی کنید تا مطمئن شوید که فشار مناسبی برای مدل و مدل خودرو توصیه شده است.

سطح آج تایر را بررسی کنید

همچنین لازم است سطح آج لاستیک خود را قبل از برخورد به جاده بررسی کنید، آج روی لاستیک‌ها برای کنترل کشش و فاصله توقف در جاده‌ها، به‌ویژه زمانی که خیس هستند، بسیار مهم است، این کشش ایجاد شده توسط آج با کهنه شدن لاستیک ها کاهش می یابد.

اگر فکر می کنید که لاستیک های شما به مرور زمان صاف شده اند و کشش بهتری در جاده ایجاد نمی کنند، وقت آن رسیده است که لاستیک های خود را با لاستیک های جدید تعویض کنید، در غیر این صورت، ممکن است با لاستیک های معیوب خود در کنار جاده به دنبال کمک حرفه ای در کنار جاده بگردید.

تماس با امداد جاده ای قابل اعتماد را آماده نگه دارید

حتی اگر لاستیک های خود را برای یک سفر طولانی آماده کرده اید و مطمئن هستید که لاستیک های خود برای سفر مناسب هستند، باز هم باید برای هر موقعیت غیرقابل پیش بینی در جاده آماده باشید، برای این امر لازم است یک شرکت امداد جاده ای مطمئن آماده در لیست تماس خود داشته باشید، که ما یدک کش | خودروبر کامبیز پذیرش را به شما پیشنهاد می کنیم.

ما ابزار، تجربه و تجهیزات لازم را برای مقابله با هر گونه مشکل در وسیله نقلیه شما یا تعویض لاستیک های پنچر آن در اختیار داریم.

یدک کش | خودروبر کامبیز پذیرش یکی از مطمئن ترین خدمات بکسل و بازیابی است، ما یدک کشی سنگین و سبک و سایر خدمات تخصصی را برای وسایل نقلیه شما ارائه می دهیم، ما برای هر مشکلی راه حلی داریم، تیم ما در کمترین زمان به مکان شما خواهد رسید.

نتیجه

مراقبت از لاستیک های خود در تابستان بسیار مهم است، زیرا هر لاستیکی که بد نگهداری شود، می تواند آسیب زیادی به شما و وسیله نقلیه شما وارد کند، لاستیک ها می توانند تا ۱۰ سال عمر کنند، اما پس از آن شروع به از دست دادن کشش و چسبندگی خود می کنند.

بنابراین، لازم است به طور منظم تایرهای خود را ارزیابی کنید تا از سالم بودن آنها برای سفرهای کوتاه یا طولانی مطمئن شوید، صرف کمی زمان برای بررسی لاستیک‌های خود و انجام مراقبت‌های پیشگیرانه از آن‌ها می‌تواند در دراز مدت به شما بازپرداخت کند و شما را از آسیب‌های پرهزینه نجات دهد.

علاوه بر این، می‌توانید یک شرکت کمک‌های کنار جاده‌ای را نیز استخدام کنید تا در مورد لاستیک‌های خود آموزش ببینید و ببینید قبل از رفتن به هر جایی باید چه اقدامات پیشگیرانه‌ای انجام دهید.

درباره یدک کش | خودروبر کامبیز پذیرش

یدک کش | خودروبر کامبیز پذیرش به عنوان یک ارائه دهنده خدمات یدک کش و خودروبر سبک و سنگین به عموم مردم در ساری شروع به کار کرد. در طول سال‌ها، ما پیشرو برای ارائه خدمات یدک‌کشی و حمل و نقل سبک و سنگین برای تجهیزات و ماشین‌آلات تجاری تأسیس کرده‌ایم. ما خدمات قابل اعتماد مرتبط با لاستیک را ارائه می دهیم، برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل منتشر نمیشود