تفاوت بین بکسل و کمک کنار جاده

تفاوت بین بکسل و کمک کنار جاده

وسایل نقلیه فراوانی در جاده ها تردد می کنند. هر چه تعداد خودروهای ثبت شده بیشتر باشد، احتمال خرابی و تصادف خودرو بیشتر می شود.

داشتن ماشین زندگی را آسان می کند، اما به خاطر داشته باشید که اگر وسیله نقلیه ای داشته باشید، به ناچار در مقطعی خراب می شوند.

بنابراین هنگامی که این اتفاق می افتد، مهم است که بدانید گزینه های شما چیست. دو مورد از پرکاربردترین گزینه ها کمک کنار جاده و یدک کش هستند.

تفاوت بین بکسل و کمک کنار جاده

اما تفاوت این دو سرویس چیست؟

اکثر مردم فکر می کنند که این دو سرویس یکسان هستند.

درک تفاوت بین این دو سرویس برای مردم آسان نیست زیرا اکثر شرکت های یدک کش خدمات یدک کشی را همراه با کمک های کنار جاده ای ارائه می دهند.

برای کمک به درک تفاوت بین یدک کشی و کمک های کنار جاده ای، این مطلب را به دقت تنظیم کرده ایم و برخی از تفاوت های اصلی بین این دو را فهرست می کنیم.

بکسل چیست؟

یدک کشی به معنای جابجایی وسیله نقلیه خود از یک مکان به مکان دیگر با کمک یک یدک کش مانند بالابر چرخ و کامیون یدک کش تخت است.

شرایط زیادی وجود دارد که وسایل نقلیه یدک‌کش می‌شوند، اما رایج‌ترین حالت زمانی است که وسیله نقلیه خراب شده و از حرکت خارج شده است، اما شرایطی وجود دارد که حتی اگر به درستی کار می‌کنند، می‌توان آن‌ها را بکسل کرد.

به عنوان مثال، اگر فردی دستگیر شود یا پلیس اعلام کند که راننده مجاز به رانندگی نیست، یک شرکت یدک کش حرفه ای برای یدک کشی وسیله نقلیه فراخوانده می شود.

بنابراین خدمات یدک کشی عمدتاً زمانی استفاده می شود که راننده نمی تواند یا نباید وسیله نقلیه خود را به تنهایی حرکت دهد.

اکثر شرکت های بیمه اتومبیل با پرداخت هزینه اضافی ماهانه خدمات یدک کشی را ارائه می دهند. با این حال ممکن است کمک های جاده ای در این بسته گنجانده نشود.

شرکت های بیمه گزینه های زیادی برای خدمات یدک کشی و امداد جاده ای در دسترس دارند.

برخی از افراد فقط خدمات یدک کشی دریافت می کنند، بنابراین از کمک های حرفه ای که با بسته کامل کمک های کنار جاده ای ارائه می شود، دریافت نمی کنند.

در حالی که عده ای هم هستند که ترجیح می دهند پکیج کامل یدک کش را همراه با امداد جاده ای داشته باشند. بنابراین شما می توانید هر چیزی که برای شما مناسب است را انتخاب کنید.

چه زمانی یک وسیله نقلیه یدک‌کش می‌شود؟

چندین سناریو وجود دارد که ممکن است بخواهید وسیله نقلیه خود را یدک بکشید. رایج ترین وضعیت زمانی است که وسیله نقلیه شما خراب می شود.

وسایل نقلیه به دلایل زیادی کار نمی کنند، برخی از این مشکلات را می توان به راحتی برطرف کرد در حالی که برخی دیگر نیاز به کمک حرفه ای دارند.

بنابراین اگر ماشین شما خراب شد و نیاز به کمک حرفه ای داشت، باید آن را توسط یک شرکت یدک کش حرفه ای به گاراژ مکانیک ببرید.

همچنین اگر ماشین جدیدی خریداری کرده اید و ثبت نام نشده است، باید آن را به مقصد خود ببرید.

اینها سناریوهایی هستند که در آنها ممکن است به خدمات یدک کشی از شرکت های یدک کش معتبر نیاز داشته باشید.

امداد جاده ای چیست؟

امداد جاده ای یک بسته کامل است که خدمات متعددی را به رانندگان ارائه می دهد. این سرویسی است که اگر وسیله نقلیه شما در وسط جاده خراب شود به کمک شما می آید.

به عنوان مثال، اگر در حال رانندگی هستید و ناگهان باتری ماشین شما خاموش می شود. بنابراین به عبارت ساده، امداد جاده ای نوعی از خدمات است که در صورت گیر افتادن در جاده به دلیل مشکل ماشین خود، شما را نجات می دهد.

برخی از خدمات

در اینجای که در امداد جاده ای گنجانده شده است آورده شده است:

– تحویل سوخت      – وینچینگ        – سرویس قفل       – تقویت باتری       – یدک کش        -خودروبر

در صورت دریافت بسته امداد جاده ای به همراه بسته یدک کش می توانید تمامی این خدمات را دریافت کنید.

درباره یدک کش کامبیز پذیرش (تفاوت بین بکسل و کمک کنار جاده)

خدمات رسانی فوری – امدادرسانی و اعزام نیرو در محل حادثه حمل انواع خودروهای ایرانی و خارجی – سبک و سنگین در سراسر ساری به اقصی نقاط کشور ( بهمراه بیمه نامه معتبر )

خدمت رسانی بصورت ۲۴ ساعته.

اعم از خودروبر، خودروسوار، جرثقیل و چرحگیر می باشد.

آماده خدمت رسانی به باطری ساز، مکانیک، صافکار و …. با کدهای تخفیف فوق العاده می باشد.

آماده همکاری با مکانیک، باطریساز، صافکار و … با پرداخت کارتهای تخفیف که از راننده جرثقیل دریافت نموده اند.از تخفیف های ۱۰% تا ۴۰% برخوردار می باشد.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)
برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل منتشر نمیشود